Vervolgcursus dans – hiphop

Dans
Volwassenen
Donderdag

Werk aan je groove, moves en uitstraling in deze hiphopdansles voor volwassenen. 

  • 18 jaar en ouder
  • Engels
  • Nederlands
Dans Volwassenen
Startdatum
Einddatum
Dag
Lestijd
Duur
16 lessen
Niveau
Gevorderd
Taal
Engels, Nederlands
Prijs
€ 239,-

Vervolgcursus dans – hiphop

In deze hiphopdansles ontwikkel je jouw eigen groove en stijl. We starten met een energieke warming-up, waarbij je lichaam loskomt en je werkt aan techniek en gevoel voor ritme. Daarna volgen freestyle-oefeningen. Nu maak je bewegingen die bij je opkomen en je staat hierbij in verbinding met de muziek en de groep.

We eindigen met een choreografie waarin bewegingen uit de les samenkomen. Je werkt per blok toe naar een complete choreo en uiteindelijk naar een optreden op het Bruisweekend. Danstechniek, presentatie en zelfvertrouwen: alles komt aan bod en ontwikkel je actief.

De vakdocent zorgt voor een ontspannen sfeer waarin je je hoofd leeg danst en met een glimlach de deur uitgaat.

Goed om te weten: 

  • Draag loszittende kleding waarin je makkelijk beweegt en sneakers met schone zolen.

Proefles volgen? 

Cursussen van 8 lessenVolg een proefles voor €5,-. Klik op ‘Inschrijven’ en kies ‘Ik wil een proefles doen’.  

Cursussen van 16 of 32 lessenDoe mee aan een kennismakingsworkshop voor €15,- tijdens Bruisweekenden of De Ontdekking. Schrijf je je daarna in voor een cursus? Dan krijg je €15,- korting. 

Misschien vind je dit ook leuk

Alle cursussen