Beginnen met theater

Theater
Volwassenen
Woensdag

Zet je eerste stappen op het toneel. Acteren, improviseren, teksttoneel en fysiek theater.

  • 18 jaar en ouder
  • Nederlands
Theater volwassenen
Datum
Dag
Tijd
Lessen
16
Docent
Boaz van Rooij
Prijs
€ 419,-
Datum
Dag
Tijd
Lessen
16
Docent
Boaz van Rooij
Prijs
€ 419,-

Beginnen met theater

Tijdens deze cursus komen al je theaterdromen uit. Als je altijd al op het podium hebt willen staan, is dit je kans. Je ontdekt de basis van acteren en dat doen we met veel humor. Je leert teksttheater, fysiek theater (zonder woorden spelen), ontdekt verschillende genres (horror, slapstick, realisme, comedy om maar een paar voorbeelden te noemen) en dat alles met een docent die zorgt voor een fijne sfeer.

Je leert over personage-ontwikkeling, hoe je een bepaald typetje neerzet, hoe je jouw emoties realistisch op het podium overbrengt aan je publiek. En hoe je een conflict op de vloer zet. Want in theater willen we problemen creëren en niet oplossen!

Docent: Boaz van Rooij

Proefles volgen?

Cursussen van 8 lessen: Volg een proefles voor €5,-. Klik op ‘Inschrijven’ en kies ‘Ik wil een proefles doen’. 

Cursussen van 16 of 32 lessen: Doe mee aan een kennismakingsworkshop voor €15,- tijdens Bruisweekenden of De Ontdekking. Schrijf je je daarna in voor een cursus? Dan krijg je €15,- korting. 

Misschien vind je dit ook leuk

Alle cursussen
Translate »