Bandlessen voor mensen met autisme
In een kleine groep vorm je samen met anderen een band. Je leert samenspelen, repeteren en optreden in een veilige en gestructureerde omgeving.

- Startdatum
- Einddatum
- Dag
- Lestijd
- Niveau
- Open niveau
- Taal
- Nederlands
- Prijs
- € 799,-
Bandlessen voor mensen met autisme
Muziek maken in een band helpt je om samen te werken, naar elkaar te luisteren en jezelf op een creatieve manier te uiten. In een kleine groep vorm je samen met anderen een band. Je leert samenspelen, repeteren en optreden in een veilige en gestructureerde omgeving.
De lessen zijn aangepast aan wat jij nodig hebt: er is ruimte voor individuele begeleiding, duidelijke afspraken en een vaste opbouw. Zo weet je waar je aan toe bent en kun je op jouw tempo groeien.
Ervaring met muziek is niet nodig. Of je nu zingt, een instrument bespeelt of dat nog wil leren – iedereen is welkom. Samen zorgen we voor een fijne sfeer waarin ieders talent telt!
Praktische informatie
Je neemt je eigen instrument mee (drums en versterking zijn aanwezig).
Wil je een proefles volgen voor een cursus van 16 lessen of meer? Doe mee aan een kennismakingsworkshop voor € 15,- tijdens de Bruisweekenden of De Ontdekking. Schrijf je je daarna in voor de cursus? Dan krijg je € 15,- korting.