YOUTH | Workshop styling

Werk aan zelfvertrouwen en zelfexpressie. Maak een moodboard dat past bij wie je bent en wie je wilt worden.

Workshop Styling
Startdatum
Einddatum
Openingstijden
Prijs
Gratis
Locatie
CKE Café C

Ontdek jouw stijl

In deze workshop ga je aan de slag met styling en het maken van een persoonlijk moodboard. De docent stelt zich voor en deelt ervaringen uit de modewereld, waar jezelf laten zien niet altijd vanzelfsprekend is. Daarna ga je aan de hand van vragen en gesprekken aan de slag met zelfreflectie. Wie ben je en waar wil je naartoe? Je schrijft jouw eigen persona en vertaalt dit naar beeld, stijl en sfeer. Het draait niet om mooi of goed, maar om richting, durven kiezen en jezelf serieus nemen. Je gaat naar huis met een moodboard en meer vertrouwen om jezelf te laten zien.

Goed om te weten

  • Voor jongeren van 14 tot 20 jaar
  • De workshop is in het Nederlands
  • Je hoeft niets mee te nemen. Alle materialen zijn aanwezig

In samenwerking met Ot

Deze workshop is een samenwerking met Ot van Lieshout. Ot is modefotograaf, stylist en werkt in een herenmodezaak in Eindhoven. Ook is Ot de maker van het modeplatform diedje. Via dit platform staat Ot dagelijks in contact met jongeren die zoeken naar zelfexpressie en zelfvertrouwen. De JONG programmeurs van CKE nodigden Ot uit om deze workshop te geven

Samen programma maken?

Onze programmering is een mooi voorbeeld van Creativiteit voor iedereen: laagdrempelig aanbod voor alle leeftijden, smaken, achtergronden en stijlen. Gratis of met een vrijwillige bijdrage. Heb je zelf een gaaf plan voor een activiteit, optreden of workshop? Laat het ons weten!

Ik heb een idee!
Workshop Tatreez Borduren Eindhoven

In ons programma is altijd wat te beleven

Workshop verhalen vertellen: stiekem

Leer in een fijne en creatieve setting hoe je een eigen verhaal sterk, eerlijk en vol spanning vertelt. Doe mee aan een van de voorbereidende sessies en deel daarna je resultaten op de verhalenavond op 22 april!

Workshop muziekproductie

YOUTH | Workshop muziekproductie

Duik in beats, bouw je eigen track en ontdek jouw sound.

scetch cafe

Maandelijks sketch café

Tekenaars van alle niveaus komen maandelijks, afwisselend op donderdag en zaterdag, samen in Café C om te schetsen, te leren en elkaar te ontmoeten.

Konpa Social beginners workshop

Konpa beginner workshop

Wil je meedansen op de Konpa Social Party, maar heb je nog nooit Konpa gedanst? Doe van te voren de workshop voor beginners.