Workshop verhalen vertellen met Boaz 1: familie

Leer in een fijne en creatieve setting hoe je een eigen verhaal sterk, eerlijk en vol spanning vertelt. Doe mee aan een van de voorbereidende sessies en deel daarna je resultaten op de verhalenavond op 22 april!

Verhalen vertellen met Boaz
Startdatum
Einddatum
Openingstijden
Prijs
Gratis
Locatie
CKE Café C

Verhalen die blijven hangen

Tijdens deze workshop duik je in de kunst van het waargebeurde verhaal. Je kiest een thema en werkt stap voor stap aan een kort verhaal dat je krachtig en pakkend brengt. Ontdek hoe structuur, stemgebruik en houding helpen om publiek mee te nemen. Ook probeer je verschillende vormen uit, van een klassieke vertelling tot verrassende manieren om een verhaal te delen. Hiermee versterk je kwaliteiten die je al hebt en ontdek je nieuwe manieren om een verhaal te laten leven.

Kies uit de volgende avonden:

  • Woensdag 1 april (19:00 – 20:30): Thema Familie
  • Woensdag 8 april (19:00 – 20:30): Thema Gevonden of Verloren
  • Woensdag 15 april (19:00 – 21:00): Thema Stiekem

Na een oefenavond kom je op woensdag 22 april samen met alle deelnemers voor een sfeervolle verhalenavond in Café C.

Goed om te weten:

  • Workshops zijn alleen in het Nederlands
  • Geschikt voor deelnemers van 16 jaar en ouder
  • Breng je enthousiasme en verhalen mee

Samenwerking met Boaz van Rooij

Dit programma is een co‑creatie met onze eigen docent Boaz van Rooij. Boaz werkt als theaterdocent en maker en zoekt altijd naar de beste vorm voor een verhaal. Zijn werk varieert van voorstellingen tot installaties en luistervormen. Binnen CKE zet Boaz inspiratie uit de omgeving om in verrassende werkvormen. Voor deze workshop ontwikkelde hij het concept en begeleidt hij de avonden.

Samen programma maken?

Onze programmering is een mooi voorbeeld van ‘Creativiteit voor iedereen’: laagdrempelig aanbod voor alle leeftijden, smaken, achtergronden en stijlen. Gratis of met een vrijwillige bijdrage. Heb je zelf een gaaf plan voor een activiteit, optreden, workshop of wat anders? Laat het ons weten!

Ik heb een idee!

In ons programma is altijd wat te beleven

Bruisweekend

Eindhovens creatief talent schittert! Laat je meenemen door muziek, theater, concerten en optredens, of doe zelf mee in een workshop.

fotografie workshop

Workshop fotografie

Ben jij 14 tot 20 jaar? Leer de basis van fotografie en ontdek hoe je gevoel en identiteit vangt in je beelden.

Niels Egidius

Workshop schilderen met aquarel

[VOL] Ontdek de basis van aquarel en maak jouw eigen wereld op papier.

scetch cafe

Maandelijks sketch café

Tekenaars van alle niveaus komen maandelijks, afwisselend op donderdag en zaterdag, samen in Café C om te schetsen, te leren en elkaar te ontmoeten.