Workshop reliëfprinten en pamflet binden

Ontwerp, druk en bind je eigen notitieboekje. Ontdek reliëfprinten en pamflet binden in een toegankelijke workshop bij CKE. Deze workshop wordt gegeven in het Engels.

Workshop relief printen en pamflet binden
Startdatum
Einddatum
Openingstijden
Prijs
Gratis
Locatie
CKE Café C
Met knippen en collages ontwerp je unieke prints. Daarna druk je deze af met een reliëfdruktechniek. De gedrukte vellen gebruik je als omslag voor een handgemaakt boekje. Je bindt dit boekje met pamflet binding, een eenvoudige en toegankelijke doe-het-zelftechniek. Door het handgemaakte papier samen te naaien met blanco binnenpagina’s ga je naar huis met een handzaam notitieboekje. Ideaal voor journaling, schetsen of om cadeau te doen.
Tijdens deze workshop kun je verder werken met het papier dat je tijdens de workshop papier maken hebt gemaakt, maar dit is niet verplicht. Je kan dus ook meedoen als je de workshop papier maken niet hebt bijgewoond.
De workshop is in het Engels en vindt plaats in Cafe C. Deelname is gratis, maar meld je wel van tevoren aan om je plek te garanderen!

In samenwerking met Rossy Liu

Deze workshop organiseren we samen met Rossy Liu. Rossy is boekkunstenaar en freelance visual designer. Ze studeerde Graphic and Media Design in Londen en later aan de Design Academy Eindhoven. In Londen werkte ze bij een Book Arts Workshop en deed ze veel ervaring op in boekbindstudio’s. Daar groeide haar liefde voor papier en het ambacht. In 2024 gaf Rossy meerdere boekbindcursussen aan de Design Academy Eindhoven, waar ze deelnemers begeleidde bij het maken van hun eigen publicaties.
Bij CKE deelt Rossy haar kennis en begeleidt ze het maakproces. Eerder organiseerden we samen een workshop boekbinden, die een groot succes was.

Samen programma maken?

Onze programmering is een mooi voorbeeld van ‘Creativiteit voor iedereen’: laagdrempelig aanbod voor alle leeftijden, smaken, achtergronden en stijlen. Gratis of met een vrijwillige bijdrage. Heb je zelf een gaaf plan voor een activiteit (optreden, workshop of wat anders)? Laat het ons weten!

Ik heb een idee!

In ons programma is altijd wat te beleven

5 mei: briefpost en vrijheidssoep

Schrijf, deel en vier de vrijheid op 5 mei bij CKE. Kom samen, maak een mooie kaart voor een ander en schuif aan voor een lekker bord vrijheidssoep!

Workshop Styling

YOUTH | Workshop styling

Werk aan zelfvertrouwen en zelfexpressie. Maak een moodboard dat past bij wie je bent en wie je wilt worden.

Workshop theatersport jongeren

Workshop theatersport voor jongeren

Op 7 mei volg je een workshop theatersport. Op 11 mei speel je een energieke wedstrijd met publiek.

Draadkracht - maandelijkse handwerkclub

Draadkracht: maandelijkse handwerkclub

Zin om samen te haken, breien of borduren? Neem je project mee en schuif aan voor een gezellige avond met een drankje en leuke gesprekken.