Expositie ‘We can be (anti)heroes’
De expo is deze zomer in de etalages van CKE te zien.

- Startdatum
- Einddatum
- Tijd
- Prijs
- Gratis
- Locatie
- CKE
De hele zomer kun je het werk bekijken van mensen van NEOS en HaakAan Gestel, in samenwerking met CKE.
In ons programma is altijd wat te beleven

Expositie ‘Een Indisch Erfgoed’
Schilderijen, collages, tekeningen, objecten en ruimtelijke installaties van kunstenaar en CKE-docent Shelly Lapré. Naast het werk van Shelly is er ook werk te zien van haar cursisten.

Café C: expositie zeefdruk
Vanaf 6 juni bewonder je in de etalages van CKE het werk van de cursisten van de verdiepende zeefdrukcursus. Kom ook naar de opening op 6 juni tussen 19.00 en 22.00 uur en ontmoet de makers!

Klei Café special
Maak iets van klei dat niét in een museum thuishoort, maar gewoon op straat! Voeg iets toe — iets liefs, iets rebels, iets wat mensen laat glimlachen, fronsen of stilstaan. Je gaat aan de slag in 2 workshops.

Free workshop: personalize wooden clog or doll
In collaboration with NEOS, we are organizing 6 workshops for refugees and other interested individuals. In this one you will customize a wooden clog and/or doll.