Workshop Poetry Slam Battle
Deze workshop wordt aangeboden aan iedereen die meedoet aan de Poetry E-slam battle.

- Startdatum
- Einddatum
- Openingstijden
- Prijs
- Gratis
- Locatie
- CKE - begane grond
Wat is E-slam?
De enige echte poetry slam van het zuiden, de E-slam (Eindhoven-slam). Bereid je voor op een avond vol pakkende poëzie, spoken word en duellerende dichters. Bij een Poetry Slam strijden dichters tegen elkaar om zoveel mogelijk stemmen van het publiek te verzamelen.
Schrijf je in voor de Poetry E-slam battle en laat jouw woorden spreken. Iedereen mag meedoen! De voorrondes zijn op 12 en 26 februari, de finale op 19 maart. De winnaar mag mee doen aan het NK Poetry Slam in Tivoli op 20 september 2026.
Voor deelnemers is er een gratis workshop Poetry Slam Battle op 5 februari, waarin je leert improviseren en samenwerken. Kom kijken of doe mee!
Workshop Poetry Slam Battle
In deze workshop leert NK poetry slam winnaar en stadsdichter van Eindhoven Monique Hendriks je hoe je jezelf kan overstijgen in het samenspel met de ander, zodat je de battle niet vreest, maar met plezier beleeft!
De battle is een prominent onderdeel van een poetry slam, geliefd bij publiek, gevreesd door menig deelnemer. Een goede battle is tegelijkertijd een strijd en een intense samenwerking. Je tegenstander is je partner. Je probeert elkaar te overbluffen, maar ook te verleiden om nét dat stapje extra te zetten. Natuurlijk probeer je de battle te winnen, maar om te winnen moet je het publiek voor je winnen en moet je dus sámen een goede show neerzetten. Hoe vind je de juiste chemie met een partner die je nog niet kent? Hoe zorg je ervoor dat je zenuwen je niet in de weg zitten. Hoe vind je de vrijheid om te improviseren als de onzekerheid overweldigend is?
Doe mee
De workshop Poetry Slam Battle op 5 februari wordt gratis aangeboden aan iedereen die meedoet aan de Poetry E-slam battle. Schrijf je in voor de Poetry E-slam battle, iedereen mag meedoen!
Schrijf je in via dit formulier, en je krijgt van E-slam te horen of je in de voorronde op 12 of 26 februari mee mag doen. In een afvalrace blijft 1 winnaar over. Die mag door naar de finale op 19 maart
Een uitleg van de regels en opzet van de avond vind je ook in het inschrijfformulier.
Samen programma maken?
Onze programmering is een mooi voorbeeld van ‘Creativiteit voor iedereen’: laagdrempelig aanbod voor alle leeftijden, smaken, achtergronden en stijlen. Gratis of met een vrijwillige bijdrage. Heb je zelf een gaaf plan voor een activiteit, optreden, workshop of wat anders? Laat het ons weten!
Ik heb een idee!
In ons programma is altijd wat te beleven
Workshop ansichtkaart maken
Workshop verhalen vertellen: Gevonden of Verloren
Leer in een fijne en creatieve setting hoe je een eigen verhaal sterk, eerlijk en vol spanning vertelt. Doe mee aan een van de voorbereidende sessies en deel daarna je resultaten op de verhalenavond op 22 april!
Jazzavond met jam sessie
Duik in een avond vol live jazz. Een sterke huisband opent, daarna gaat de avond over in een jamsessie.
Theatersport Battle: De Lichtstad Derby
Zin in een avond vol humor, energie en onverwachte wendingen? Twee Eindhovense improvisatieteams strijden om de eer tijdens een heerlijke theateravond.