Cursus natuurfotografie
In deze cursus focussen we ons op landschappen, macrofotografie en wildlife/dierenfotografie. We gaan daarbij uit van het werken met standaard fotoapparatuur, oftewel de spullen die waarschijnlijk nu al in je fototas zitten.
Uiteraard zullen we het ook hebben over specifieke apparatuur waar veel natuurfotografen mee werken, maar je zult verbaasd zijn wat je met een normale camera kan. Zeker met wat voorbereiding en een beetje (of veel) geduld kun je heel wat moois fotograferen in ons land!
Inhoud van de cursus
De workshop bestaat uit 5 lessen, waarvan we de eerste twee besteden aan praktische tips, voorbereiding en materiaal. Tijdens de derde en vierde les (dit zijn extra lange lessen) gaan we gezamenlijk de natuur in om het geleerde in de praktijk te brengen. Hou er rekening mee dat we hiervoor vroeg op moeten staan!
De laatste les staat dan in het teken van nabespreking; een selectie van de gemaakte foto's wordt besproken en van commentaar voorzien. Ook is er dan nog de mogelijkheid tot het stellen van vragen.
Lesdagen: